Ogłoszenie

Kontakt:

4486785 - Takuya Kochi



E-Maile SF: shinobisfeature.pun.pl@gmail.com



Shinobi's Feature

Znalazłeś swoją Drogę? Wybierz drogę Shinobi!

#1 2008-12-26 07:34:29

Takuya Kochi

RaiKage

Zarejestrowany: 2008-12-24
Posty: 50
Punktów :   

Nauka Jutsu

http://img441.imageshack.us/img441/9056/regulamintb0.png
"Dziwne miejsce, wiele osób tu czyta. To z tąd uczą się wszystkich technik.
-Witaj - ten głos zaczepił mnię - W czym mogę pomóc? - zakonczył.
-Dzień Dobry - odpowiedziałem - poszukuję Kronik Jutsu, chciałem się nauczyć pewnej techniki - wyjaśniłem czego potrzebuję.
-A... Do prosta, następnie w lewo i tam znajduje się dział, który Cię interesuje.
Nawet nie odpowiedziałem, tylko odrazu poszedłem tam gdzie mi wskazano. Jest znalazłem, teraz wreście opanuję to piekielna Jutsu."


Nauka Jutsu:
Techniki nie zdobędziesz od tak sobie, wprawdzie pierwsze poznajesz w akademii, ale te zaawansowane nabywasz tu.
Aby rozpocząć naukę Techniki, trzeba podać czas nauki, koszt nauki, nazwę jutsu i jego rangę..



Ogranicznik:
Genin - Może uczyć się 4 Jutsu
Chuunin - Może uczyć się dodatkowych 2 Jutsu
Jonin - Dodatkowo 3 Jutsu do nauki
T.Jonin - Możliwość kolejnego, jednego Jutsu
Sage - Cztery jutsu do nauki
Kage - Bez ograniczenia

Podsumowując, W Akademii uczymy się 3 Jutsu, następnie jako Geninowi może nam przybyć cztery techniki. Kiedy staniemy się Chuuninem uczymy się dwóch technik, Jonin może wzbogacić się o 3 techniki, T.Jonin o jedno więcej, Sage zaś cztery kolejne, a Kage bez ograniczeń.

Możemy się uczyć technik dosłownie wszędzie, czy to w Parku czy to w Lesie, czy gdziekolwiek chcemy. Jeżeli mamy się uczyć siedem dni, to zakładamy temat w wybranym miejscu na "Tereny Japonii" i przez siedem dni opisujemy długi trening, jeden opis na jeden dzień. Opis nauki nie może łamać Regulaminu. Podczas nauki możemy dosłownie robić to co chcemy, bo nie ślęczymy całym dniem w parku. Nazwa tematu musi być wymyślona przez was. Może to być coś w stylu "Nauka w parku"


Ranga E - Czas nauki 2 dni, koszt nauki 5 PN
Ranga D - Czas nauki 5 dni, koszt nauki 9 PN
Ranga C - Czas nauki 9 dni, koszt nauki 12 PN
Ranga B - Czas nauki 14 dni, koszt nauki 15 PN
Ranga A - Czas nauki 20 dni, koszt nauki 34 PN
Ranga S - Czas nauki 34 dni, koszt nauki 48 PN

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.droga-ninja.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.ave-satan.pun.pl